Essay Electric Circuit Pdf Legal Encounter 2 New Corp Essaytyper Primary Function Body Paragraph Essay Phil 347n Argumentative Essay Essay Topics On The Kite Runner Essay Writing On Children's Day
 

O nas

Usługi dźwigowe w ŁodziAnwalt im Büro

 

W branży usługowo-handlowej działamy z powodzeniem już od 1990 roku. Prawie 25 lat doświadczenia ma realny wpływ na profesjonalny wymiar świadczonych przez nas usług oraz jest gwarancją rzetelności!

Na swoim koncie mamy mnóstwo udanie zrealizowanych zleceń z zakresu obsługi handlowej i technicznej żurawi wieżowych i dźwigów budowlanych oraz ich konserwacji. Oferujemy także podesty robocze. Nasi Klienci cenią nas za kompleksowe przygotowanie techniczne, merytoryczne oraz rzetelność. Warto zaufać firmie posiadającej wyrobioną renomę w branży!

 

Profesjonalne wsparcie budowy

Zapewniamy, że nasze urządzenia dźwigowe to sprzęt wysokiej jakości, który regularnie poddawany jest przeglądom technicznym. Bezpieczeństwo na wysokościach jest sprawą priorytetową! Nowoczesne technologie i wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają szybko i w pełni bezpiecznie wykonać każde zlecenie.

W ramach wykonywanych usług prowadzimy także serwis i naprawy wypożyczanego sprzętu. Przyjmujemy i realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Podejmując się każdego zlecenia gwarantujemy profesjonalną realizację oraz wsparcie techniczne na wszystkich etapach realizowanej inwestycji.

Usprawnimy każdą budowę, zadbamy o dostarczenie na czas sprzętu, a nasi fachowcy przeprowadzą szybki montaż. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia pozwalające świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie!

 


OFERTA

Potrafimy dostosować się do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Odrębny charakter każdego zlecenia obliguje nas do kompletnego poświęcenia. Zależy nam na budowaniu dobrych relacjach z naszymi Klientami na każdym etapie wykonywanych prac.

Jesteśmy elastyczni przy współpracy i zawsze bierzemy pod uwagę opinie oraz sugestie Klienta. Budujemy profesjonalne relacje z Klientami – od tego zależy sukces realizowanej inwestycji!

Współpracujemy z wieloma firmami i przedsiębiorcami w całym kraju i jesteśmy otwarci na zawiązywanie współpracy z nowymi. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu zdobyliśmy zaufanie licznej grupy Klientów.

Anwalt im Büro
Anwalt im Büro

 

Podstawowy obszar naszej działalności to najszerzej pojmowana obsługa techniczna i handlowa następujących dźwignic budowlanych:

– żurawi wieżowych,

– dźwigów budowlanych towarowych i towarowo-osobowych,

– podestów roboczych wiszących i masztowych.

Zakres obsługi obejmuje:

– wynajem wymienionego sprzętu z obsługą operatorską lub bez,

– konserwację, w rozumieniu wymagań dozoru technicznego, dźwignic obcych,

– naprawy bieżące i awaryjne dźwignic obcych,

– montaże i demontaże w pełnym zakresie logistycznym dźwignic obcych i wynajmowanych,

– sprzedaż dźwignic.

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, drogą e-mailową bądź za pomocą formularza kontaktowego, zamieszczonego w zakładce KONTAKT.

Gwarantujemy, iż nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzą na Państwa pytania, fachowo doradzą najlepsze opcje wynajmu dźwigów, rozwieją wątpliwości związane z odpowiednim wyborem dźwigu oraz przedstawią najlepszą ofertę cenową!

Zapraszamy do współpracy!